Kapı Kumandaları Alıcılar

Otomatik kapı sistemlerinin sağladıkları en büyük artılardan bir tanesi uzaktan bir kumanda yardımı ile kontrol edilebiliyor olmasıdır. Kumanda alıcıları da aynı şekilde mevcut bulunan otomatik kepenkler, bariyer, panjur ya da kapı gibi sistemlerin açma kapama komutlarının yerine getirilmesini sağlayan cihazlardır.

Alıcılar, akıllı kumandadan gelen sinyalleri algılayarak, sistemin çalışmasını sağlamaktadır. Akıllı kumanda ve alıcıların çalışma mantığı oldukça basittir. Bu basit çalışma mantığı sayesinde bazı kategorilerde yer alan ürünlerin tüm sistemler ile uyum içinde çalışması mümkün olmaktadır.

Kapı kumandaları

Otomatik kepenk alıcıları ürünlerin markaları farketmeden her kepenkte kullanılabilmektedir. Aynı şekilde otomatik kapı motoru alıcıları da her kapı motorunda kullanılabilmektedir.

Bu durum kullanıcılar açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Sistemler bu akıllı kumanda ve alıcılar vasıtası ile kullanıcılara çok sayıda seçenek sunmaktadır. Eğer ki kepenk üretimi yaptırmak veya daha fazla bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kapınızın Anahtarı Cebinizde !

Farketmeksizin kullanılan herhangi bir marka otomatik kepenk kullanımında x marka kapı motoru, bir x marka otomatik kepenk alıcısı ile tek kumanda kullanılarak hem otomatik kepenk sistemi, hem de otomatik kapı sistemi kontrol edilebilmektedir.

Hali hazırda kullanımda bulunan akıllı kumandalardan memnun olunmaması halinde, kullanıcılar kendi otomasyon sistemlerine uygun olan başka bir alıcı alarak, bu alıcının kumandalarını kullanabilmektedir.

Bu noktada kullanıcıların dikkat etmesi gereken iki önemli husus bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, sisteme uygun bir alıcı alınmış olmasıdır.

Aksi halde sistem ile uyum sağlamayan alıcılar kepenk sisteminin çalıştırılmasında sorunlar yaşanmasına sebep olacaktır. Kısacası marka farketmeksizin herhangi bir otomatik kepenk sistemi için alıcı alınacaksa, kapı motoru alıcısı alınmadığından emin olunmalıdır.

İkinci önemli husus ise, her marka alıcının kendi kumandası ile çalışıyor olmasıdır. Yani x marka alıcı satın aldığınızda x marka akıllı kumandaları kullanmalısınız. Her marka alıcı, kendisi ile aynı marka olan akıllı kumanda ile çalışmaktadır.

Rahatlığı Kapı Kumandaları İle Tadın !

Firmamız tarafından satışa sunulan her ürüne özel alıcılar bulunmaktadır. Böylelikle, müşterilerimizin ihtiyacı olan ve beğendikleri kumandaya göre alıcı tedarik edebilmeleri daha kolay bir hal almaktadır.

Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda alıcı ve akıllı kumandaları ikili paket halinde temin edebilmektedir.

Firmamız, müşterilerine uygun fiyatlarla sistemlerini özelleştirebilecekleri ve çalışır vaziyete getirebilecekleri avantajlı ürünler sunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Otomasyon sistemlerinin tek kumanda ve alıcı ile uzaktan kontrol edilebiliyor olması çağımızın sağladığı en büyük kolaylıklardan biridir. Alıcılar, belli frekans ve mesafelerden akıllı kumandalar ile eşleşerek uzaktan kontrolün gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Akıllı kumanda ve alıcı seçimlerinde oldukça dikkatli olunmalıdır. Sistem ile uyumlu ürünler alınmalı ve bu ürünler birbiri içinde uyumlu olmalıdır. Aynı zamanda orijinal ve garantili ürünlerden yana tercihler yapılmalıdır.

Garaj kapısı kumandası

Firmamız bünyesinde yer alan tüm akıllı kumanda ve alıcılar, satışa sunulmadan önce gerekli testlerden geçirilmekte ve garantili olarak satışa dahil edilmektedir.

Akıllı kumanda ve alıcılar hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizde yer alan iletişim numaralarından firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

İletişim Bilgileri

© 2024 · Elegant Çelik| Tüm Hakları Saklıdır.