Otomatik Panjur

Otomatik panjur, teknolojinin getirilerinden biri olarak hayatlarımızda uzun zamandır yer alıyor. Firma olarak bizler de otomatik panjur alanında siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve uzun ömürlü panjur hizmetlerini sunuyoruz. İşte otomatik panjurlarımız hakkında merak ettiğiniz her şey…

Otomatik panjur

Otomatik Panjur Soğuğu Keser Mi?

Pencere kanadı olarak da bilinen otomatik panjur çeşitleri pencerelere dışarıdan takılır ve otomatik bir şekilde açılıp kapanabilir. Bu panjur sistemleri soğuğu keser ve güneşi de önlediği için aşısı sıcaklarda da koruma sağlar.

Bu yüzden otomatik panjur sistemlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Otomatik Panjur Ne Tür Faydalar Sağlayabilir?

Otomatik pencere panjuru kullanan herkesin memnun kaldığı hizmetlerden biridir. Özellikle soğuk havayı kestiği için tercih edilse de daha birçok faydası vardır. Güneş geldiğinde kullanılarak aşırı ısınmayı ya da eşyalarınızda yıpranmayı önler.

Bir diğer avantajı ise yağmur ya da kar yağdığında yeni temizlenmiş camlarınızın kirlenmesini önler. Bu yüzden artık her evin olmazsa olmazları arasında yer alıyor diyebiliriz. Otomatik panjurlar evlerinizi korurken otomatik kepenk üreticisi Elegant Çelik’de isteklere ve ihtiyaçlara özel kepenk üretimi yapmaktadır.

Teknik Özellikleri Nelerdir?

Elektrikli panjur çeşitlerimiz kumanda ya da otomatik motorların kullanılmasıyla tip motorların harekete geçmesini sağlar. Bu da raylarda hareket halinde olan panjur lamellerinin kutu içerisine toplanmasını sağlar.

Kapatma işleminde ise tam tersi olarak kutu içerisinden gelerek aşağı doğru inme sağlar. Otomatik panjurlarımızda motorların doğru şekilde monte edilmesi ve test edilmesi de kaliteli ve uzun kullanım için önemlidir.

Otomatik Panjur Hırsızdan Korur mu?

Otomatik panjur, hırsızlara karşı tam olarak bir koruma sağlayamaz fakat hırsızların girmesine büyük bir engel sağlar. Hırsızın girmesine engel olmak için panjurun sağlamlığı, kalitesi ve kilit sistemleri büyük bir önem sağlar. 

Panjur Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  • Panjurların sağlamlığını ve hangi malzemeden üretildiğinin araştırılmasının yapılması lazım
  • Dış etkenden girebilecek herhangi bir canlı veya cansız varlık için güçlü bir panjur modeli seçilmeli
  • Farklı panjur modelleri ve çeşitlerini inceleyerek karşılaştırılma yapılmalı
  • Uzman ve belgeli bir firmadan panjur montajı hizmeti alınması lazım.

ÖNEMLİ: Panjur hakkında sorularınız ve ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz sorular için firmamızı arayabilir veya whatsapp’dan destek alabilirsiniz.

Otomatik Panjur Güvenli Mi?

Pencerelerde yaygın olarak tercih edilen otomatik pencere panjuru son derece güvenlidir. Firmamızdan tercih edeceğiniz kaliteli panjurlarımız, doğru montaj ve kaliteli malzeme ile oldukça uzun ömürlü ve güvenli kullanım sağlar.

Aynı zamanda bahçeli evlerde de tercih edilen otomatik panjurlar, ev içi güvenliğini de sağladığı için son derece güvenlidir.

Ürünleriniz Enerji Tasarruflu Mu?

Elektrikli panjur çeşitlerimiz birçok açıdan fayda sağlarken aynı zamanda tasarruf imkânı da sağlar. Isı, ses ve ışık açısından da izolasyon sağlarken enerji kullanımında da tasarruf sağlayarak sizi ve doğayı korur.

elektrikli panjur

Otomatik Panjur Fiyatlarını Nasıl Belirliyorsunuz?

Otomatik panjur fiyatlarımızda temel belirleyici ölçü, model ve renk olsa da akla gelebilecek her faktör fiyat açısından etkileyici potansiyele sahip oluyor. Panjurun otomasyon sistemi, motor gücü gibi faktörler de panjurların fiyatlarında değişiklik olmasına sebep olabiliyor.

Otomatik panjur fiyatları ve merak ettiğiniz diğer her şey için 0 532 266 05 42 iletişim numaramızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

İletişim Bilgileri

© 2024 · Elegant Çelik| Tüm Hakları Saklıdır.