İnsan Kaynakları

Elegant Çelik, önce insan anlayışını ilke edinmiş olup, kalitenin, sürdürülebilir rekabetin ve istikrarlı büyümenin mutlu çalışandan ve kaliteli işgücünden geçeceğinin düşünürüdür.

İnsan Kaynakları politikamızın başlıca hedeflerinden biri, çalışma arkadaşlarının motivasyonunu yüksek tutmak, iş yerine bağlılıklarını güçlendirerek verimli süreç ve üretimin ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına olanak sağlayarak, çalışanlarına rahat, huzurlu, aile sıcaklığını yaşayacakları bir iş ortamı oluşturmaktır.

AR/GE, teknoloji, üretimdeki yenilikçi anlayışımız, doğru yatırımlarımız nasıl bizi yarım asırdan fazla zirvede tutuyorsa, nitelikli işgücünün bizi fark etmesini sağlayarak ve bünyemizdeki çalışanlarımızı, yetişmiş işgücümüzü Elegant Çelik® çatısı altında tutarak, daima ülkemize ve sektörümüze yüksek katma değer sağlayacağız. İnsanı hiçbir zaman ikinci planda tutmayan Elegant Çelik ailesi olarak kalacağız.

Başarı için; Ürün ve hizmet kalitesinin yanında, nitelikli personel bulmak, mevcut personelin teknik ve davranışsal yetkinliklerini geliştirmesini sağlayarak, çağdaş insan kaynakları yönetim sistemleri ile kaliteyi devamlı kılmak temel ilkelerimizden birisidir. Dünya üzerindeki en kıymetli varlığın insan olduğunu hiçbir zaman unutmamakla birlikte, iş süreçlerimizi ve karşılıklı anlayışımızı devam ettireceğimizden emin olabilirsiniz.

Kurumsal

İletişim Bilgileri

© 2024 · Elegant Çelik| Tüm Hakları Saklıdır.